زمانی که شما در کوینکس، حساب کاربری ایجاد می کنید، تا زمانی که امنیت حساب کاربری خود را بالا نبرید و کد احراز هویت دوعاملی گوگل آتنتیکیتور خود یا اس ام اس کد خود را فعال نکنید، اجازه برداشت ندارید، چون برای این صرافی، بالاترین کار، امنیت حساب شماست.

پس اولین کار برای بیشتر کردن مقادیر برداشت ارز از کوینکس، فعال کردن TOTP ( تایید کد دو عاملی) یا فعال سازی شماره همراه شماست، چرا که به محض اینکه گوگل آتنتیکیتور خود را فعال کنید و یا شماره همراه خود را در آن ثبت کنید که برای شما پیامک یمبار مصرف ارسال شود، روزانه تا ۱۰هزار دلار می توانید برداشت کنید.(پیشنهاد ما به شما برای امنیت بیشتر، فعال سازی ۲FA کد یا همون گوگل آتنتیکیتور است.)

پس افرادی که فقط روزانه ۱۰هزار دلار می خواهند برداشت داشته باشند، همین کار برای آنها کافی است ولی افرادی که تمایل دارند مقادیر برداشت از کوینکس را افزایش دهند، باید یکسری کارها را انجام دهید:

ابتدا وارد حساب کاربری خود در کوینکس می شوید.

از بین گزینه های بالا سمت چپ، روی «حساب» رفته و سپس گزینه سطح حساب را انتخاب کنید.

افزایش محدودیت برداشت کوینکس

سپس پنجره سطح حساب برای شما باز میشه که در اون نشون میده که حساب شما در چه سطحی است و روزانه تا چقدر می تونید ازش، ارز خارج کنید:

چطوری در کوینکس مقدار برداشت ارز را بیشتر کنیم؟

خب همانطور که در عکس بالا می بینید:

در کادر ۱- بهتون سطح برداشت شما را در ۲۴ ساعت و روزانه نشون میده.

در کادر ۲- به شما گفته که چون شما شماره موبایل یا کد دوعاملی خود را فعال کردید، بهتون سقف برداشت ۱۰هزار دلار در روز را اجازه میده.

در کادر۳- گفته که اگر در صرافی احراز هویت انجام دهید، می توانید روزانه یه میلیون دلار برداشت بزنید و از صرافی کوینکس، ارز خارج کنید.

و در کادر ۴- گفته اگه می خوای روزانه بیش از یه میلیون دلار( حدود ۳۰میلیارد تومن)، ارز برداشت کنی، بایستی با پشتیبانی کوینکس تماس بگیری.

پس می بینید که خیلی راحت می تونید محدودیت های برداشت ارز را در کوینکس بردارید و به صورت نامحدود هم هر چه می خواهید برداشت بزنید.

ممنون که تا انتها همراه ما بودید.

اگر سوال خاصی در این زمینه دارید، لطفا در قسمت نظرات بپرسید و یا تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ورود به صرافی کوینکس کلیک کنید

مطالب پیشنهادی:

آموزش ثبت نام در کوینکس با موبایل (آموزش اپلیکیشن کوینکس)

آموزش واریز پول به صرافی کوینکس

آموزش کسب درآمد از حساب سپرده گذاری کوینکس Financial Account

۵/۵ - (۱۵۱ امتیاز)